اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال اعلام شد

اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر شد که با واکنش های زیادی همراه بوده است.

تیم ملی ایران سرانجام با کارلوس کی روش به توافق رسید تا این سرمربی پرتغالی در جام ملت ها نیز سرمربی ایران باشد.

او در اولین گام، لیست بازیکنان مورد نظرش را برای اردوی شهریورماه اعلام کرد که البته، این فهرست ابتدا رسانه ای نشد و با خبر دعوت برای حضور در اردو پیامک به اطلاع ملی پوشان رسید.

اسامی بازیکنان تیم ملی :

دروازه بان ها

اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال

اسامی بازیکنان تیم ملی

کارلوس کی روش برای حضور در اردوی پیش روی تیم ملی از ۲۹ بازیکن دعوت به عمل آورد که در این میان نام ۴ دروازه بان دیده می شود. نکته جالب در این باره اینکه هر چهار گلر دعوت شده به اردوی جدید تیم ملی یعنی علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری، امیر عابدزاده و سیدحسین حسینی دقیقا همان گلرهایی هستند که در آخرین اردوی تیم ملی پیش از حضور در روسیه نیز دعوت شده بودند.

مدافعان

اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال

اسامی بازیکنان تیم ملی

وریا غفوری، علی کریمی، پژمان منتظری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان همگی ارکان دفاعی استقلال هستند که به تیم ملی دعوت شده اند. رامین رضاییان،محمدرضا خانزاده، میلاد محرمی و صادق محرمی نیز از دیگر دعوت شدگان هستند.

هافبک ها

اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال

اسامی بازیکنان تیم ملی

سعید عزت اللهی،امید ابراهیمی،اشکان دژاگه،سامان قدوس،مهدی ترابی،مسعود شجاعی،وحید امیری،علی کریمی احسان حاج صفی نیز پیامک کی‌روش را دریافت کردند که چهره جدید در بین آنها مهدی ترابی است. او این فصل به عنوان یکی از ستاره های اصلی نقل و انتقالات لیگ برتر و شاید به نوعی ستاره اول نقل و انتقالات فوتبال داخلی با پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

مهاجمان

اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال

اسامی بازیکنان تیم ملی

علیرضا جهانبخش، علی قلی زاده، مهدی طارمی، سردار آزمون، کریم انصاری فرد و کاوه رضایی مهاجمان دعوت شده توسط کارلوس کی روش هستند. به جز مهدی طارمی، ۵ مهاجم دیگر در فوتبال اروپا توپ می زنند که شاخص ترین‌شان علیرضا جهانبخش است. جهانبخش این فصل راهی برایتون شده و البته هنوز در ترکیب این تیم جا نیفتاده اما با این حال، او را می توان مهم ترین و بهترین لژیونر فوتبال ایران قلمداد کرد.

نام سردار آزمون در بین اسامی بازیکنان تیم ملی در حالی صورت آمده که او بارها بعد از جام جهانی اعلام کرده نمیخواهد در تیم ملی بازی کند!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

سهمیه ایران در لیگ آسیا ۲۰۲۰

سهمیه ایران در لیگ آسیا ۲۰۲۰  بر اساس جدولی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر ...