سریال بادیگارد Bodyguard 2018

سریال بادیگارد (۲۰۱۸ Bodyguard) جدیدترین ساخته جید مارتوریو است که نویسندگی آن نیز بر عهده خودش بوده است. این سریال توسط کمپانی World Productions برای شبکه یک بی بی سی ساخته شده است.

سریال بادیگارد 2018

سریال بادیگارد ۲۰۱۸

تا کنون ۶ قسمت از سریال بادیگارد پخش شده است و در این قسمت ها ستاره هایی همچون Richard Madden و Keeley Hawes نقش آفرینی کرده‌اند.

پخش سریال بادیگارد از ۲۶ آگوست ۲۰۱۸ در شبکه بی بی سی آغاز شد و رکورد بیشترین بیننده را در دوران چند کاناله شدن بی بی سی شکست.

این سریال داستان یک قهرمان جنگی را روایت می‌کند که اکنون به عنوان یک افسر محافظت وزیر امور خارجه را بر عهده دارد.

بازیگران سریال بادیگارد ۲۰۱۸ :

سریال بادیگارد 2018

ریچارد مدن در نقش دیوید باد به عنوان یک جانباز جنگی که اکنون محافظ شده است ایفای نقش می‌کند. او ازدواج کرده است اما از همسرش ویکی جدا شده و سه فرزند کوچک دارد.

شاید به نظرتان بیاید که قبلا او را دیده‌اید؛ بله او همان راب استارک در سریال Game of Thrones است.

سریال بادیگارد 2018

کیلی هاوز نقش وزیر امورخارجه را که در این سریال جولیا مونتاگ نام دارد ایفا می‌کند. او دیوید را به عنوان محافظ به استخدام در می‌آورد. جولیا مونتاگ بسیار بلندپرواز است، طلاق گرفته و به تنهایی در لندن زندگی می‌کند.

او پیش از یک بار دیگر نیز با جید مارتوریو در Line of Duty همکاری کرده بود.

سریال بادیگارد 2018

جینا مک‌کی در نقش سمپسون، فرمانده ضد تروریسم پلیس متروپولیتن است. او به طور مستقیم با وزیر امور خارجه در ارتباط است و همین مسئله هم باعث معرفی دیوید به او می‌شود. البته این ارتباط بدان معنا نیست که با همه عقاید مونتاگ موافق باشد.

سریال بادیگارد 2018

سوفی راندل در نقش ویکی همسر دیوید است که در یک بیمارستان در لندن مشغول به کار است. او به دلیل اختلالاتی که پس از جنگ در دیوید پدید آمده است از وی جدا شده است اما با این حال او را دوست دارد.

سریال بادیگارد 2018

تام بروک در نقش اندی اپسدت یک سرباز سابق که همرزم دیوید بوده است و اکنون از کسانی که او را برای چنگ به خاور میانه فرستاده اند متنفر است.

سریال بادیگارد 2018

پاول ریدی در نقش راب مک دونالد مشاور ویژه وزیر امور خارجه است و به نظر می‌رسد که به او علاقه مند شده است.

سریال بادیگارد 2018

نیکلاس گیلیو در نقش راگر پنهالیگون همسر سابق وزیر امور خارجه است. او مدعی است که جولیا مونتگ در حال برنامه ریزی مخفی بر علیه نخست وزیر است.

خلاصه داستان سریال بادیگارد ۲۰۱۸

خلاصه قسمت اول

دیوید در یک قطار متوجه دو تروریست می‌شود که قصد بمب گذاری دارند و با اقداماتی که انجام می‌دهد از این فاجعه جلوگیری می‌کند. این خدمت او باعث می‌شود ارتقا بگیرد و به عنوان محافظ وزیر امور خارجه انتخاب شود.

وزیر امور خارجه قصد دارد از تجارب دیوید در جنگ افغانستان برای مقاصد سیاسی خود استفاده نماید.  از اینجا دیوید در یک دو راهی قرار می‌گیرد که میان اعتقاداتش و وظیفه ای که به او داده شده یکی را انتخاب کند. او در حقیقت مسئولیت ایمنی اوست ولی ممکن است که او در واقع بزرگترین تهدید برای این زن باشد؟

دانلود قسمت اول 

کیفیت HD | کیفیت ۷۲۰ | کیفیت ۴۸۰ 

خلاصه قسمت دوم

یک مدیر MI5 دیوید را از یک حمله تروریستی مرتبط با حادثه تروریستی قطار آگاه می‌کند. این حمله قرار است به مدرسه ای که فرزندان دیوید در آن درس می‌خوانند انجام شود. با کمک دیوید این حمله نیز ناکام می‌ماند و خانواده دیوید به یک خانه امن منتقل می‌شوند.

همچنین خودروی وزیر امور خارجه نیز مورد حمله یک تک تیرانداز قرار می‌گیرد که به نظر می‌رسد دیوید و مونتاگ کشته شده‌اند اما اینطور نیست.

دانلود قسمت دوم

کیفیت HD | کیفیت ۷۲۰ | کیفیت ۴۸۰ 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

دانلود فیلم هزارپا کامل و بدون سانسور

فیلم هزارپا داستان دو دوست با نام‌های رضا (رضا عطاران) و منصور(جواد عزتی) را در دهه شصت روایت می‌کند که از راه دزدی امرار معاش می‌کنند. اما در آخرین دزدی خود وارد یک ماجرای پیچیده می‌شوند که دردسرهای زیادی را برای آنها به وجود می‌آورد.