سیستم مورد نیاز بازی FIFA 19 چیست؟

سیستم مورد نیاز بازی FIFA 19 با توجه به این که به لحاظ گرافیکی در آن به جزئیات بیشتری پرداخته شده است نسبت به نسخه قبلی ارتقا یافته است.

سیستم مورد نیاز بازی FIFA 19

سیستم مورد نیاز بازی FIFA 19

سیستم مورد نیاز بازی FIFA 19

شرکت الکترونیک آرتز به تازگی سیستم مورد نیاز بازی فیفا ۱۹ را از طریق صفحه این بازی در Origin به صورت رسمی اعلام کرد . بر اساس اطلاعات درج شده در این صفحه نسخه رایانه شخصی این بازی برای اجرا به حداقل پردازنده Intel Core i3-2100 یا AMD Phenom II X4 965 و ۸ گیگابایت حافظه رم و کارت گرافیک NVIDIA GTX 460 و AMD Radeon R7 260 نیاز دارد .

علاوه بر این سیستم پیشنهادی این بازی نیز نیاز به پردازنده Intel i3 6300T یا AMD Athlon X4 870K و ۸ گیگابایت حافظه رم ، کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 670 و یا AMD Radeon R9 270X نیاز دارد . همچنین جدید ترین عنوان سری فیفا برای نصب نیازمند ۵۰ گیگابایت فضای خالی است .

با توجه مشخصات پایین اعلام شده به نظر می رسد که این بازی بایستی بر روی اکثر سیستم های کامپیوتری بدون مشکل اجرا شود . بازی فیفا ۱۹ با استفاده از موتور Frostbite طراحی شده و از دایرکت ایکس ۱۱ و دایرکت ایکس ۱۲ پشتیبانی می کند .

در گذشته شاهد برتری دایرکت ایکس ۱۱ نسبت به دایرکت ایکس ۱۲ در تمامی بازی های توسعه یافته با موتور Frostbite بودیم و حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که دایرکت ایکس ۱۲ عملکرد بهتری نسبت به دایرکت ایکس ۱۱ خواهد داشت یا خیر .

شایان ذکر است که بازی FIFA 19 در تاریخ ۲۸ سپتامبر ( ۶ مهر) برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ ، پلی استیشن ۳ ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس ۳۶۰ ، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد . در ادامه می توانید حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی این بازی را مشاهده کنید .

حداقل سیستم مورد نیاز بازی FIFA 19

سیستم عامل : نسخه ۶۴ بیتی ویندوز های ۷ ، ۸٫۱ و ۱۰
پردازنده : Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz یا AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
حافظه رم : ۸ گیگابایت
فضای مورد نیاز جهت نصب : ۵۰ گیگابایت
کارت گرافیک : Supported Video Cards: NVIDIA GTX 460 1GB یا AMD Radeon R7 260
دایرکت ایکس : نسخه ۱۱

سیستم پیشنهادی بازی FIFA 19

سیستم عامل : نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰
پردازنده : Intel i3 6300Tیا AMD Athlon X4 870K
حافظه رم : ۸ گیگابایت
فضای مورد نیاز جهت نصب : ۵۰ گیگابایت
کارت گرافیک : Supported Video Cards: NVIDIA GeForce GTX 670 یا AMD Radeon R9 270X
دایرکت ایکس : نسخه ۱۲

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

سفر با کودکان و چند نکته

بگذارید کودکان تان در طبیعت محدودیت های فضاهای بسته شهری را نداشته باشند، با این حال باید مراقبت های لازم را هم در نظر داشته باشید.